VOP - Všeobecné podmínky inzerce

  Provozovatel webových stránek www.realitni-seznamka.cz nenese žádnou odpovědnost za publikovaný obsah inzerce. Provozovatel pouze zprostředkovává kontakt mezi inzerentem a zájemcem o předmět inzerce, proto případné rozpory inzerci vzniklé, jsou záležitosti inzerenta a zájemce, případně dalších osob či subjektů inzerci nějakým způsobem dotčených a ne provozovatele webových stránek.

  Tyto webové stránky jsou určeny výhradně pro inzerci nabídky nebo poptávky nemovitostí k prodeji či pronájmu v Opavě a okolí (okres Opava). Zadaný inzerát je nutno každých 90 dní obnovit nebo aktualizovat, pokud tak nebude učiněno bude inzerát automaticky odstraněn. Zadaný inzerát/y můžete kdykoliv odstranit po svém přihlášení do správy svého inzerátů. Inzeráty které budou v rozporu se záměry tvůrce těchto stránek nebo duplicitní, případně jinak nekorektní, mohou být bez předchozího upozornění odstraněny administrátorem. .

  Provozovatel stránek www.realitni-seznamka.cz upozorňuje inzerenty, že pokud podaný inzerát bude nějakým způsobem porušovat autorská nebo jiná práva ( zvolené obrázky, slogan či texty), vyhrazuje si právo na jeho odstranění. Pokud bude inzerent používat jiný než vlastní obrázek, fotku nebo text, je povinen si zjistit, zda nepodléhají autorskoprávní či jiné ochraně a v případě, že ano, je povinen si před jejich užitím zajistit souhlas osoby, která je autorem, nabyvatelem nebo vlastníkem práv.

   Upozorňujeme vlastníky nemovitostí - inzerenty na nutnost zpracování Průkazu energetické náročnosti budovy tzv. PENB. 

Cena inzerce:
ZDARMA !!!!

Provoz webových stránek a inzerce s tím spojená se řídí platnými zákony v ČR.