Provozovatel webu

 

Tento realitní web provozuje společnost 1 REALITY TREND s.r.o., kancelář ve 2. NP OC ŽABKA na ul. Hlavní 120 v Opavě-Kylešovicích.

Realitní  kancelář 1 REALITY TREND  začala  působít  na trhu s nemovitostmi v listopadu 2003. Začátkem roku 2009 došlo ke transformaci společnosti - sloučení dvou f.o. ( p. Jan Celta - realitní činnost  a  p. Jana Celtová - účetnictví a daně) na právnickou osobu - společnost 1 REALITY TREND, s.r.o., která mimo realitní činnosti a služeb s tím spojených, nabízí i služby v oblasti  účetní a daňové, lektorskou činnost s vazbou na účetnictví a daně atd.

Jak naše realitní kancelář pracuje: nabízíme NEZÁVAZNOU !!!  spolupráci, přijedeme, nafotíme a dohodneme s majitelem cenu za jakou budeme hledat kupce ( u pronajímaných nemovitostí nájemce ). Vše probíhá jen na základě ústní dohody ( bez omezení vlastníka nemovitosti si hledat kupce samostatně a pokud bude úspěšný, jen nám to oznámí a nic neplatí, nic nám nedluží ). Až v okamžiku, kdy  najdeme kupce/nájemce, dochází s majitelem nemovitosti k podepisu dohody o spolupráci, to   abychom mohli kupujícímu garantovat smluvní podmínky. Tato písemná dohoda bude kopírovat naši dřívější ústní dohodu a vše  proběhne souběžně s podpisem smlouvy o budoucí kupní smlouvě nebo přímo současně s kupní smlouvou. Naše provize nám tedy náleží jen v případě, že najdeme kupce/nájemce a jeji výše je otázkou vzájemné dohody ( více informací pak  v sekci Naše další služby ). 

Pro inzerci nemovitostí našich klientů využíváme mimo našeho realitního webu www.REALITNI-SEZNAMka.cz i odzkoušené celorepublikové realitní servery: www.sreality.cz, www.realitymix.cz, realitymorava.cz, blackreality.cz, domybytypozemky.cz  a další, včetně 3 realitních vývěsek v centru Opavy .

Naší snahou vždy bylo, je a  bude především spokojený klient !!!